Lakaj Hotel & Suites

Destinacioni i duhur për një eksperience me kujtime që nuk do ti harroni kurrë. Le të planifikojmë qëndrimin tuaj këtu.

Rezervime për muaj
0
Dhoma
0
Vlerësim i Shkëlqyer booking.com​
0

Pozicioni I Hotelit ju ofron të gjithë klientëve akses të shpejtë të të gjitha shërbimeve që ata kanë nevoje me markete, farmaci dhe çdo gjë tjetër.

Hoteli Lakaj

Hoteli Lakaj ndodhet ne Velipoje, dhe ju ofron të gjithë klientëvë një pishinë verore, WI FI falas në zonat rreth hotelit dhë në dhoma. Dhomat janë të mobiluara me një stil modern dhe me ballkone me pamje nga deti. Restoranti ofron nje larmishmëri ushqimesh me një kuzhinë tradicionale dhe internacionale.

Galeria

Akomodimet dhe Shërbimet.

Nese po kërkoni për një eksperience relaksuese dhe të paharrueshme, jeni në vëndin e duhur.

Pishina

Nëse nuk keni dëshirë të shkoni në plazh mund të shpenzoni kohën pranë pishinës tonë.

Hoteli

Akomodohuni në hotelin tonë. Planifikoni pushimet tuaja të ëndrrave me çmimet më të mira në treg.

Restoranti

Në restorantin tonë shërbehen ushqime të të gjitha llojeve: tradicionale, mesdhetare dhe moderne.

Ambientet Tona

Çfarë thonë klientët tanë?

5/5
Hoteli më i mirë. Lokacion i shkëlqyeshëm me të vërtetë i këndshëm dhe i pastër. Gjëja më e rëndësishme që e bën një vend kaq të mirë për të qëndruar është personeli. Të gjithë njerëzit janë tepër të dobishëm dhe miqësorë, veçanërisht menaxheri është shumë bujar. Do të kaloj pushimet e rradhës atje me siguri.
Ode E - Google Reviews
5/5
Unë kam qenë atje për tre vite rradhazi dhe ka kushte të mira për disa ditë relaksuese. Shpresoj që të kthehem përsëri këtë vit.
Ersid Dobrovoda - Google Reviews
5/5
Pasterti komoditet dhe me t'gjitha t'mirat ushqimi i shkelqyshem.
Besart Abazaj - Google Reviews
5/5
Hotel Fantastik, e rekomandoj dhe do vij përseri 100%. Shërbimi përfekt. E di çfarë ke deshirë të pish para se të ulesh. Shërbimi i klientit i qeshur dhe i gatshëm për të ndihmuar. Stafi shumë miqsor. Ushqim dhe pije fantastike. Jam shumë e lumtur me qëndrimin tim ktu.
Katie Turner - Google Reviews

Planifiko pushimet tuaja tani.

Telefononi tani dhe ne do të ju ndihmojmë me paketën më të përshtatshme për buxhetin që ju dispononi.

Rezervo Tani

Translate »
Open chat
Lakaj Hotel & Suites
Pershendetje!
Si mund të ju ndihmojmë?